לפניות בנושא חלקי חילוף לכל סוגי הרכב, צרו עימנו קשר: 0779630267 או בנייד: 0549251988  טלפון נוסף: 03-7291073

מנועים לרכב

מנועים לרכבבאופיר חלפים לרכב כל סוגי המנועים לכל סוגי הרכב.
כל המנועים נבדקים ועוברים בדיקות קפדניות לפני מכירתן ללקוח.
באופיר חלפים גם מתקינים לכם את המנוע ברכב.
אנו עובדים עם לקוחות פרטיים ועם מוסכים.
אז אם הלך ראש מנוע או הלך המנוע עצמו צרו עימנו קשר!

טלפון להזמנות: 054-9251988

הכי קל לקנות מנוע! פשוט תקליקו על סוג הרכב וצרו עימנו קשר!

סקודה שברולט קרייזלר רנו פורד פולקסוואגן
מיציבושי סוזוקי יונדאי פג'ו סובארו סיטרואן
טויוטה יגואר דיטסו מרצדס ניסאן מאזדה
אופל דייהו קיה במו אאודי הונדה
volvo ביואיק רובר לנד רובר פיאט jeep

הרכב הוא אחד הכלים השימושיים ביותר בחיינו, אנו נוהגים בו מדי יום למקום עבודתנו ולסידורינו השוטפים, למרות הקשר האמיץ עם רכבנו רבים אינם מבינים את מבנהו ואת מבנה ליבו, מבנה המנוע.
מנוע הרכב הוא אינו עניין של מה בכך, כשם שלב האדם חיוני לפעולתו התקינה כך גם מנוע הרכב, פעמים רבות חוסר הידע בתחום משאיר פתח לנוכלים שונים המציעים את עזרתם בתחום, בדומה לכל חלקיו של הרכב דרוש ידע בסיסי על דרכי פעולתו של המנוע וסוגי המנועים הקיימים בשוק על מנת ולהחליט מהו הטיפול הדרוש למנוע בשעת הצורך.
שוק המנועים מציע מנועים חדשים מקוריים ומנועים משופצים, קיים הבדל גדול בין סוגי המנועים, הבדל הבא לידי ביטוי בעלות ובהתאמת המנוע לרכב.
מנועים חדשים הנקנים מיבואן מורשה יהיו בדרך כלל יקרים יותר, במודלים מסוימים של רכבים יכול להיות מחיר המנוע גבוה יותר מחירו של הרכב ולכן אחת החלופות הזולות יותר הם המנועים המשופצים, מנוע משופץ הוא מנוע שפורק מכלי הרכב, נוקה, חודשו אטמיו והוא מוכן לשרת את בעליו עוד שנים רבות, יתרונו הגדול של מנוע משופץ פרט למחירו הזול הוא בהתאמתו לרכב, מנוע שפורק מהרכב, שופץ והוחזר מתאים לרכב כמו כפפה.

קניית מנועים כרוכה בעלות כספית גבוהה ולכן רבים חוששים לרכוש מנוע מבעל עסק שאינו אמין.
CARPART.CO.IL מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של מנועים מקוריים ומשופצים במחירים חסרי תקדים, כל המנועים טופלו בידיים מקצועיות על מנת ולהעניק לבעליהם עוד שנים רבות של שימוש.


+אופיר שיקלי