לפניות בנושא חלקי חילוף לכל סוגי הרכב, צרו עימנו קשר: 0779630267 או בנייד: 0549251988  טלפון נוסף: 03-7291073

גירים לרכב

באופיר חלפים וחלקי חילוף לרכב מגוון סוגי גירים לכל סוגי הרכב.
כל הגירים במצב מעולה ועוברים בדיקות קפדניות לפני מכירתם ללקוח.
גירים אוטומטיים וגירים רגילים במחירים חסרי תקדים.
אנו מתקינים את היר במקום לפי בקשת הלקוח.
מכירת גירים ומנועים לכל סוגי הרכב לפרטיים ולמוסכים.

אז אם הלך הגיר ברכב צרו עימנו קשר!

טלפון להזמנות: 077-9630267

סקודה שברולט קרייזלר רנו פורד פולקסוואגן
מיציבושי סוזוקי יונדאי פג'ו סובארו סיטרואן
טויוטה יגואר דיטסו מרצדס ניסאן מאזדה
אופל דייהו קיה במו אאודי הונדה
volvo ביואיק רובר לנד רובר פיאט jeep

גירים לרכב
מערכת התמסורת המוכרת לכולנו בשם "גיר" היא אחת המערכות החשובות ביותר ברכב, תפקידו של הגיר הוא לנצל את ההספק המתפתח במנוע ולהתאים אותו למהירות הנסיעה ולמאמצים הפועלים על הרכב.
גיר הרכב בנוי ממספר גלגלי שיניים היכולים להשתלב אחד בשני, ככל שמהירות הרכב עולה אנו נזקקים למהירות סיבובי מנוע רבים יותר, הגיר עוזר לנו להשיג זאת על ידי שילוב גלגלי שינים שונים כתלות במהירות הנסיעה.
שוק הגירים לרכב מציע לנו שתי אפשרויות הראשונה היא גיר אוטומטי והשנייה היא גיר ידני, הגיר האוטומטי הפך לפופולארי מאוד בשנים האחרונות והוא דחק הצידה את הגיר הידני, יתרונו של הגיר האוטומטי הוא באי הצורך להתעסק עם העברת ההילוכים, אי צורך זה בא לידי ביטוי בעיקר בנסיעה בפקקי תנועה.
בעלי עסקים רבים מציעים ללקוחותיהם שירותי החלפת גירים במידת הצורך, את הגיר ניתן להחליף בחדש או לשפץ ולהחזיר אל הרכב, החלפת גיר דורשת מידת דיוק גבוהה מאוד מהסיבה הפשוטה שכל סטייה קטנה יכולה להשפיע על תפקודו של הרכב.

גיר טיפטרוניק
תיבת ההילוכים ברכב עברה תהפוכות רבות במשך השנים המטרה לאפשר לנו חווית נהיגה איכותית, במסגרת המאמצים לשיפור פותחה תיבת הילוכים אוטומטית שבהמשך שודרגה לתיבת הילוכים רובוטית המוכרת בשם טיפטרוניק.
על מנת ולאפשר לנהג חווית נהיגה איכותית פותחה תיבת ההילוכים האוטומטית המסוגלת להעביר את ההילוכים בצורה עצמאית כתלות בתנאי הנסיעה, העברת ההילוכים מתבצעת על ידי מחשב.
רבים טוענים שנהיגה אמיתית מתבצעת בעזרת תיבת הילוכים רגילה ולכן פותחה תיבת הילוכים המציעה לנהג ליהנות משני העולמות, גם מנהיגה בצורה ידנית וגם בנהיגה בצורה אוטומטית, תיבת הילוכים זו מוכרת בשם טיפטרוניק ובלחיצת כפתור ניתן לעבור ממצב אחד לשני.

אופיר חלפים לרכב  מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של גירים המותאמים בצורה מושלמת לרכב, כל הגירים נבדקו ואושרו על פי הסטנדרטים הגבוהים ביותר.


+אופיר שיקלי