קצת עלינו

נציג החברה – יניב:

שם: יניב.

תאריך לידה: 06.01.1988.

ניסיון: נמצא בתחום הסחר בחלפים לרכב (חדשים ומשומשים, מכירה והתקנה) מעל 14 שנים.

תעודות: תעודת רישיון לסחר במוצרי תעבורה (ראה רישיון בתחתית הדף).

בעל הרישיון מורשה לעסוק בסחר מוצרי התעבורה המפורטם להלן:

  • מראות תשקיף לרכב.
  • מראות משומשות לרכב.
  • חלקי חשמל ואלקטרוניקה לרכב.
  • חלקי חשמל משומשים לרכב.
  • ועוד…

חברת דוד חלפים הוקמה בשנת 2005 באזור תל אביב ומאז החברה מעניקה שירות למאות לקוחות ברחבי הארץ.

מבחר החלפים הגדול בארץ

כלי הרכב שבבעלותנו הוא בן משפחה נוסף, אנו דואגים לניקיונו ותחזוקתו על בסיס קבוע בדיוק באותה הדרך שבה אנו דואגים לעצמנו, חברת דוד חלפים מציעה לנו את מבחר החלפים הגדול ביותר שניתן למצוא בשוק, הכול כדי שנוכל לטפל בצורה הטובה ביותר ברכבנו.

כל האביזרים לרכב תחת קורת גג אחת

חברת דוד חלפים מציעה לתושבי ישראל בדגש על אזור תל אביב והסביבה את כל חלקי החילוף שניתן למצוא בשוק, חלפים כגון, פנסים, מראות, חלקי מנוע, חלקים של מערכות מיזוג ועוד, בחברת דוד חלפים תוכלו למצוא כל אביזר הקיים בשוק הרכב ונדרש לכם. החברה ממוקמת בתל אביב, במשרדי החברה תוכלו למצוא צוות מיומן ומקצועי המביא איתו ניסיון רב בתעשיית החלפים, מומחי החברה עומדים לרשות הלקוחות בכל זמן בפתרון כל בעיה איתה הם מתמודדים.

דגש על שירות ללקוח

“שירות אמין במיוחד” היא הסיסמא החרותה על דגלה של חברת דוד חלפים , איכות השירות אותו מספקת החברה הוא זה שמיצב אותה בין חברות החלפים המובילות בארץ, איכות השמה את הלקוח במרכז ורואה רק את טובתו.

8 שנות ניסיון לצוות דוד חלפים

חברת דוד חלפים פועלת כבר משנת 2005, לאורך השנים סייעה החברה לאלפי לקוחות עסקיים ופרטיים לעלות על דרך המלך ולהשמיש את רכביהם, התקשרו עוד היום לחברת דוד חלפים ותדעו שאתם ורכבכם נמצאים בידיים הטובות ביותר שיש לשוק החלפים להציע.

פרטי יצירת קשר

כתובת: תל אביב.
דוא”ל: seo@meruba.co.il

להצעת מחיר/יעוץ ללא עלות השאירו פרטיכם