תיקון חלונות חשמל

אחת ההמצאות שחדרה אל עולם הרכבים היא החלונות החשמליים, לא עוד פתיחה ידנית של החלון אלא פתיחה אוטומטית המתבצעת בלחיצת כפתור, לשימוש בחלונות חשמליים יתרונות רבים שהפכו את חלונות החשמל לנפוצים בכל רכב שני בכבישי ארצנו.
חלון חשמלי מורכב ממנגנון פתיחה המותקן מתחת לחלון בתוך הדלת, מדובר במנוע חשמלי שתפקדו להרים ולהוריד את החלון, בכל פעם שהנהג לוחץ על כפתור עולה ויורד החלון בהתאמה, הדבר נוח במיוחד כאשר הנהג מעוניין לפתוח את החלונות האחוריים ברכב, אם בעבר הוא היה נזקק לעצירה על מנת להשיג מטרה זו שהרי כיום בלחיצת כפתור ממושב הנהג הדבר מתבצע, יתרון זה משמעותי ביותר כאשר מסיעים ילדים ברכב, הנהג יכול בלחיצת כפתור למנוע מהילדים לפתוח ולסגור את החלונות ובכך להבטיח את בטיחותם במהלך הנסיעה.

התקנת חלונות חשמליים היא עבודתו של חשמלאי מוסמך, חשוב מאוד לבצע התקנה של חלונות חשמליים אצל מתקין מקצועי, התקנה לקויה תביא לקיצור אורך החיים של מנוע המנגנון, חברתינו מתמחה בשיווק מכירה והתקנה של חלונות חשמליים לכל סוגי הרכבים.

דוד חלקים לרכב מתקינה חלונות חשמליים כבר שנים, אנו מתמחים בהתקנת חלונות חשמליים לכל סוגי הרכבים תוך התאמה מלאה בין המנגנון לסוג החלון ומשקלו.

לשאלות ומידע נוסף צרו עמנו קשר