מחשב רכב

בדוד חלפים לרכב מתמחים במכירת מחשבי רכב לכל סוגי הרכב.
ניתן למצא אצלינו,מחשב מנוע, מחשב הגה, מחשב abs, מחשב תיבת הילוכים וכל מחשב אחר הקיים ברכב.
תפקידו של המחשב הוא לסנכרן את פעולתם של כל מערכות הרכב, רבים מדמיינים בעיני רוחם את מחשב הרכב כדומה למחשב הביתי המוכר לנו אך למעשה זהו כרטיס אלקטרוני חכם, מחשב הרכב ידע לספק לנו את נתוני הנסיעה בזמן אמת, הוא ידע לשלוט בבלמים בצורה טובה בשעת בלימת חירום והוא יגן על רכבנו בזמן שאיננו בתוכו בעזרת נעילת הדלתות והפעלת האזעקה במידת הצורך.

אז אם הלך המחשב ברכב צרו עימנו קשר!

לבחירת מחשב רכב לקניה לחצו על סוג הרכב המבוקש.

מחשב רכב


הרכבים הנוסעים בכבישי ישראל של שנת אלפיים ואחת עשרה אינם זהים לאילו שנסעו בהם בעבר, כיום מתוכננים הרכבים לתת מענה כמעט אוטומטי לכל גחמה של הנהג, על מנת ולהשיג מטרה זו מצוידים הרכבים במחשב רכב.
ככל רכיב אלקטרוני כושל לפעמים מחשב הרכב, לפעמים עקב קצר חשמלי, לפעמים בעקבות מכה שקיבל ולעיתים מסיבה לא ידועה, על מנת ולתקן את מחשב הרכב יש צורך בציוד מיוחד הקיים במוסכים המתמחים במחשבי רכב, לרוב יהיה זה ציוד אלקטרוני שידע לאפס את המחשב בהתאמה לדרישות יצרן הרכב.
תיקון תקלה במשב הרכב היא עבודתם של המקצוענים, כיום אלפי מוסכים ברחבי הארץ מציעים את שירותיהם בתחום, חשוב לבחור במוסך מקצועי עליו קיבלתם המלצות, תקלה במחשב הרכב גורמת להשבתתו של הרכב ולכן חשוב שהתיקון יבוצע כהלכה.
בדוד חלפים מתמחים בהתקנה ותיקון כל סוגי מחשבי הרכב הקיימים.

לשאלות ומידע נוסף צרו עמנו קשר