רדיאטורים לרכב

אחד מרכיבי המפתח בפעילותו התקינה של הרכב הוא הרדיאטור, או בשמו העברי, המקרן.
תפקידו של הרדיאטור הוא לקרר את המנוע על ידי צינון נוזל הקירור הזורם בתוכו, כל מקרה שבו הרדיאטור נכשל במילוי תפקידו מסכן את המנוע בחימום יתר.
כאשר אנו פותחים את מכסה המנוע נגלה לפנינו עולם גדול ועשיר של רכיבים מכאניים, רבים שיתבקשו לזהות את הרדיאטור יתקשו לעשות זאת שכן לרובנו אין ידע מספק בהכרת מבנה המנוע, הרדיאטור ממוקם בחזית הרכב, זוהי רשת של צינורות צפופים שדרכם זורם נוזל הקירור של המנוע, הרדיאטור מצנן את הנוזל בעזרת אוויר הנושב דרכו בזמן הנסיעה או לחלופין בעזרת מאוורר הפועל באופן אוטומטי כאשר טמפרטורת נוזל הקירור מגיעה לערך מסוים.

התקשרו עוד היום והבטיחו לעצמכם רדיאטור חדש או מחודש להמשך נסיעה קלה ובטוחה ברכבכם

בדומה לכל חלק מכאני גם הרדיאטור סובל מבלאי הבא לידי ביטוי בסדקים ושברים המופיעים לאחר מספר שנות פעילות, כשל ברדיאטור יכול להביא לנזק חמור כתוצאה מהתחממות המנוע.
היות ואיש מאיתנו אינו מעוניין להתעורר בבוקר ולגלות שהרדיאטור אינו תקין מומלץ לבצע בדיקות תקופתיות לרכב הכוללות גם בדיקת תקינות של הרדיאטור, בנוסף מומלץ לבדוק מדי פעם את מצב נוזל הקירור ברכב, חוסר בנוזל יכול להעיד על בעיה ברדיאטור.
חברת אופיר חלפים מציעה לקהל הרחב מבחר רדיאטורים גדול בהתאמה לרכב שברשותכם, אופיר חלפים מתמחה בשיווק ומכירה של חלפים לרכב, בחברה ניתן לרכוש חלפים מקוריים ותחליפים כמעט לכל מודל של רכב הנוסע על כבישי ישראל.

 

לשאלות ומידע נוסף צרו עמנו קשר